Bartec Auto ID Szczegóły Ograniczonego Kontaktu

Bartec Auto ID - The TPMS Experts Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Grupa Bartec Auto ID jest światowym liderem Systemów Monitorowania Ciśnienia w Oponach, Narzędzi do Montażu Opon i Kół w Przemyśle Samochodowym i Rynku Wtórnego TPMS. Od 1998 roku zainstalowaliśmy systemy odczytu i testowania TPMS w ponad 80 zakładach dla producentów samochodów na całym świecie i dostarczyliśmy dziesiątki tysięcy narzędzi dealerskich TPMS do dealerów franczyzowych i nie-franczyzowych, sklepów oponiarskich i innych punktów sprzedaży. Bartec Auto ID Ltd stale dąży do rozwijania technologii, aby pozostać numerem jeden na wszystkich rynkach.

TPMS Tool Distributors

Jesteśmy światowym liderem w technologii TPMS. Skontaktuj się z nami dzisiaj, porozmawiaj z naszym zespołem o Twoich specyficznych wymaganiach lub problemie.


Bartec Auto ID Limited - United Kingdom

Bartec Auto ID Limited
Unit 9
Redbrook Business Park
Wilthorpe Road
Redbrook
Barnsley
S75 1JN
UK

Tel: +44 (0)1226 770581
Fax: +44 (0)1226 731647

Kontaktem dla rynku wtórnego jest: sales@bartecautoid.com
Kontaktem dla rynku OEM jest David Patrickson: dpatrickson@bartecautoid.com


Bartec Auto ID - Germany

Bartec Auto ID GmbH
Biedrichstraße 17
61200 Wölfersheim
Germany

Tel: +49 0800 7586529

Kontaktem dla rynku wtórnego jest Alexander Heinz: aheinz@bartecautoid.com
Kontaktem dla rynku OEM jest Henning Dieckmann: henning.dieckmann@bartecautoid.de


Bartec Auto ID - United States

Bartec USA LLC
44231 Phoenix Drive
Sterling Heights
Michigan 48314
USA

Tel: +1 866 407 8767
Fax: +1 586 323 3801

Kontaktem dla sprzedaży jest Scot Holloway: sholloway@bartecusa.com
Kontaktem dla serwisu jest Tony Cain: acain@bartecusa.com



Bartec Auto ID - China

Bartec Auto ID Limited - China
上海领捷信息技术有限公司 上海市凯旋路 3500号1号楼12E座, 200030
Shanghai LeaderSoft Information Technology co. Ltd
Shanghai
China

Tel/电话: +86 21 64519210
Fax /传真: +86 21 64876620
Mobile /手机: +86 13917532126

Kontaktem dla sprzedaży jest Hongjie Wang - 王宏杰 hjwang901@leaderingsoft.com


Bartec Auto ID - South Korea

Bartec Auto ID Limited - South Korea
Seetron Inc.
201-403 Bucheon Techno-Park
192 Yakdae-Dong
Wonmi-Gu, Bucheon 420-377
Korea

Tel: +82 16557 3580
Fax: +82 32327 3125

Kontaktem dla sprzedaży jest Tae Hwa Chung: sales@seetron.co.kr


Bartec Auto ID - Japan

Bartec Auto ID Limited - Japan
Dai-Ichi Dentsu Limited
690-1 Ohmori
Kani City
Gifu Pref
Japan

Tel: +81 574 62 5865
Fax: +81 574 62 5865

Kontaktem dla sprzedaży jest Mr Ike Gonoi: i-gonoi@daiichi-dentsu.co.jp

Unit 9 | Redbrook Business Park | Wilthorpe Road | Redbrook | Barnsley | S75 1JN | United Kingdom

Tel: 01226 770581
sales@bartecautoid.com

Company Number: 02719701
VAT Number: 590 8225 27

ISO 9001 & ISO/IEC 27001