Systemy testowania zespołu Opon&Kół

Systemy testowania zespołu Opon&KółTestowanie w obszarze montażu opon i kół zapewnia zamontowanie odpowiedniej części, co daje dodatkowy poziom jakości, a także dostaracza klientowi możliwość sprawdzenia błędów, w celu dopasowania właściwej

Bartec Auto ID może zapewnić gotowe do użytku rozwiązania dla istniejących opon i kół, oraz integrację z nowymi liniami kół podczas fazy budowania. Nasz doświadczony, ogólnoświatowy zespół jest po to by to wspierać, zapewniając przy tym najwyższy poziom wsparcia i wiedzy specjalistycznej.

Bartec Auto ID używa już własnego projektu i produkowanych drugiej generacji anten TPMS, stworzony w celu wspierania unikalnych wymagań TPMS. Anteny te zapewniają wiele funkcji, które umożliwiają ich rozmieszczenie w istniejących liniach przenośnikowych z minimalną przerwą i instalacją, oraz maksymalną odpornością i korzyściami.

Systemy testowania zespołu Opon&Kół

Połączenie tych systemów bezpośrednio z procesem sekwencjonowania przenośników umożliwia elastyczność w rozmieszczaniu takich systemów. Utrzymanie czasu cyklu w istniejących wymaganiach linii, co oznacza minimalne zakłócenia i uruchomienie procesu po wprowadzeniu.

Bartec Auto ID ma uniwersalny wzór anten TPMS , które są w stanie obsługiwać wszystkie znane czujniki OE i mogą być łatwo aktualizowane przy użyciu procesu oprogramowania, zapewniając, że wiele czujników może być jednocześnie obsługiwać samej linii.

Zapytania w/s TPMS

Unit 9 | Redbrook Business Park | Wilthorpe Road | Redbrook | Barnsley | S75 1JN | United Kingdom

Tel: 01226 209226
sales@bartecautoid.com

Company Number: 02719701
VAT Number: 590 8225 27

ISO 9001 & ISO/IEC 27001