Pulpit TPMS

TPMS Desktop

Pobieranie TPMS Pulpit Arkusz Danych TPMS Pulpit

TPMS Pulpit is darmowym oprogramowaniem do komputera, które jest najprostszym sposobem, aby aktualizować i zarządzać całą gamą narzędzie Bartec, w tym Tech500, Tech300, TAP100, TAP200 i TPMS PAD. To unikalne oprogramowanie może przyjmować i przechowywać dane Twojego narzędzia, i tworzyć czytelne raporty, które będą tak skutecznie komunikować potrzeby Twoich klientów, że będą oni wydawali pieniądze u Ciebie. Służy to także jako źródło odniesienia do informacji technicznych na temat czujników TPMS i procedury ponownego nauaczania wymaganej, jeśli to możliwe, do szybkiej i pewnej naprawy samochodów. Dzięki wiodącemu w branży zasięgowi i dokładności, nie kupisz tego w innym miejscu – a dodatkowo jest darmowe z Bartec.

Funkcje TPMS pulpit zawierają

  • Aktualizacja - Automatyczne pobieranie plików aktualizacji z twojego obecnie zarejestrowanego konta
  • Raporty - kompletne sprawozdania z prac , które są rejestrowane i przechowywane, aż do czasu gdy potrzebujesz ich użyć.
  • Lista pojazdów - Skuteczne zarządzanie wieloma pojazdami poprzez proces diagnostyczny i napraw takich jak szybkie i łatwe informacje TPMS dla pojazdu
  • Ustawienia - Skonfiguruje ustawienia konfiguracji Bluetooth i WiFi
  • TPMS PAD - Wprowadza oprogramowanie do uruchomienia Twojego TPMS PAD
  • Wyświetlacz - Oprogramowanie dostępne do wyświetlania szczegółów pojazdów, ciśnienia w oponach i odczytów głębokości bieżnika na telewizorze lub monitorze w garażach opon lub przechowalniach.

Aktualizacje Oprogramowania i PokryciaAktualizacje Oprogramowania i Pokrycia

Pulpit jest najprostszym sposobem, aby zaktualizować wszystkie swoje narzędzia Bartec bez konieczności logowania się na stronie rejestracyjnej narzędzi. TPMS Pulpit jest wymagany do zaktualizowania TAP100, TAP200 i TPMS PAD, i jest najlepszym sposobem, aby zaktualizować Tech300, Tech400 i Tech500.

Po prostu umieścić narzędzie w trybie aktualizacji z jego menu, podłącz narzędzie za pomocą kabla USB, a następnie kliknij kartę Aktualizacje.

W sekcji Podłączone Narzędzia w dolnej części strony pojawi się Twoje narzędzie, a następnie znajdziesz tam trzy opcje:

TPMS Desktop Connected Tools
  • Aktualizacja- będzie dostępna do kliknięcia jak tylko nowsza wersja zostanie dostępna do zainstalowania
  • Recover Software – this will reinstall the current version, if you think that you have any problems with your tool
  • Register – you need to register your tool once in order to use the updates service

Kliknij na Aktualizacje, oprogramowanie zostanie automatycznie pobrane na twoje narzędzia i będzie gotowe do użytku.

Zarejestruj się i zaktualizuj narzędzie Bartec z najnowszym oprogramowaniem i pokryciem dziś! TPMS Pulpit to najszybszy i najprostszy sposób, aby uaktualnić swoje narzędzie. Wystarczy podłączyć swoje narzędzie do komputera z Pulpitem TPMS, kliknąć Aktualizacje i gotowe!

RaportyRaporty

Wyszukiwanie, przeglądanie i wydrukowywanie raportów pracy! Ten sformatowany i szczegółowy zapis zawiera niezbędne informacje o pracy, które Ty i Twoi klienci potrzebują. Sortowanie i filtrowanie raportów według daty, marki, modelu i roku. Wystarczy wydrukować raport i dołączyć go do faktury jako dowód zakończonenia pracy.Użyj raportów do tworzenia potwierdzeń odbioru przez klientów jak i limitu odpowiedzialność.

Zarządzaj pojazdami i narzędziami z łatwością! Szybko zidentyfikuj i zlokalizuj problemy z ciśnieniem w oponach, śledź naprawy i zarządzaj wszystkimi pojazdami z TPMS Pulpit. Jak również wspieraj raporty danych opon dla TAP100 i TAP200,TPMS Pulpit umożliwia teraz przyłączenie zapisów z Twojego elektronarzędzia Bartec Tech, z ewidencją opon z Twojego elektronarzędzia TAP i produkcje łącznego raport do sklepu i do przedstawienia Twoim klientom.

Nowość: Garaż / Sklep Opon wyświetla funkcjonalność ekranu, co umożliwia technikowi przedstwienie klientowi jego odczytów z pojazdu na telewizorze lub monitorze znajdującym się w garażu lub poczekalni. Daje to klientowi więcej pewności i zwiększa sprzedaż opon!

TV/Monitor RaportKlient Raport jako odniesienie TPMS Reports

Lista pojazdówLista pojazdów

Przeglądaj naszą obszerną bazę danych pojazdów i czujników! Szukaj według marki, modelu i roku, a szybko znajdziesz potrzebne dane: lokalizacja OBD, TPMS Odnawianie , informacje o czujnikach - to wszystko już jest na Pulpicie TPMS. Dodatkowo, baza danych jest regularnie aktualizowana.

Ustawienia systemowe

Skonfiguruje aplikację TPMS pulpit do potrzeb Twojego sklepu z oponami. Chcesz się połączyć z Bluetooth?Nie ma problemu! Z TPMS Pulpit Łączność pojawi się zaledwie po kilku kliknięciach myszką.

TPMS PAD DesktopTPMS PAD

Programuj czujniki za pomocą dedykowanego, łatwego w użyciu TPMS PAD. Wystarczy podłączyć TPMS PAD do komputera za pomocą kabla USB przeznaczonego do programowania , a testowanie czujników będzie łatwością. Kopiuj i stwórz uniwersalny czujnik wraz z Skopiuj Czujnik i Utwórz Czujnik- funkcje tylko dostępne z TPMS Pulpit

Unit 9 | Redbrook Business Park | Wilthorpe Road | Redbrook | Barnsley | S75 1JN | United Kingdom

Tel: 01226 209226
sales@bartecautoid.com

Company Number: 02719701
VAT Number: 590 8225 27

ISO 9001 & ISO/IEC 27001